skip to Main Content

ESQUIRES разом з Quantum Attorneys долучаються до підготовки молодих фахівців у галузі права

18 червня 2018 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Taras Shevchenko National University of Kyiv) відбулась трьохстороння зустріч партнера ESQUIRES Артема Саприкіна (Artem Saprykin), керуючого партнера QUANTUM ATTORNEYS Володимира Воробйова (Volodymyr Vorobiov) та президента асоціації випускників юридичного факультету Романа Мельника (Roman Melnyk).
В ході зустрічі партнери юридичних фірм високо оцінили вагомий внесок керівництва організації у розвиток юридичних знань, підготовку висококонкурентних фахівців і творчих особистостей. Також було розглянуто низку питань щодо співпраці ESQUIRES, QUANTUM ATTORNEYS та ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» в науково-освітній галузі.
Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю, положеннями якого визначено засади співробітництва в забезпеченні наукової і практичної підготовки спеціалістів вищої кваліфікації та формуванні інтелектуального потенціалу суспільства.
Консолідація зусиль сторін в рамках положень цього Меморандуму надасть можливість реалізовувати підтримку наукових, громадських проектів в галузі юриспруденції, сприяти стажуванню та працевлаштуванню студентів. За участі сторін планується проведення лекцій, семінарів, конференцій, круглих столів та інших наукових заходів та освітніх програм. Також планується, що представники ESQUIRES і QUANTUM ATTORNEYS братимуть участь у навчальному процесі з метою розгляду та аналізу практичних кейсів, за допомогою яких студенти-правники вчитимуться ефективно застосовувати здобуті теоретичні знання ще у стінах alma mater.
Очікується, що співпраця підвищить рівень практичних знань випускників, допоможе налагодити зв’язки між факультетом та представниками ринку юридичних послуг, в цілому сприятиме розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка як сучасного європейського навчального закладу та відкриє нові горизонти для всіх учасників проекту.