skip to Main Content
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання, прямі інвестиції та боргове фінансування, реструктуризація активів, нерухомість. Адвокат з 2007 року.

Освіта:

Київська школа економіки, ступінь MBA, 2018.

Goethe University, Institute for Law & Finance (Germany), ступінь LL.M у сфері фінансового права, 2010.

Національний університет «Києво-Могилянська академія», диплом спеціаліста у галузі права (з відзнакою), 2004

Володіння мовами:

Англійська, українська, російська

Контакти:

Телефон: +380 44 337 7007
Факс: +380 44 337 7008

Нещодавній досвід:
  • Консультування великої української фінансового-промислової групи щодо створення спільного підприємства із однією із найбільших мереж автозаправних станцій в Україні. 
  • Консультування венчурного фонду щодо (і) придбання міноритарної частки в освітньому бізнесі (престижна середня школа та декілька дошкільних закладів освіти) у місті Києві та (ii) спорудження нової будівлі для такої школи.
  • Консультування мажоритарного акціонера щодо реструктуризації його активів в Україні в сфері готельного бізнесу та індустрії гостинності.
  • Консультування української агрокомпанії щодо об’єднання власного бізнесу із міжнародною агрокомпанією (із діючим бізнесом та земельним банком в Україні); 
  • Консультування фонду прямих інвестиції щодо ворожого придбання контролюючої частки в українському металургійному заводі та подальша реструктуризація заборгованості заводу перед групою українських банків.
  • Консультування щодо ворожого придбання проекту у сфері будівництва котеджного містечка та його реструктуризація (усунення та мінімізація історичних ризиків, залучення кредитування, узаконення права власності на об’єкти інфрастурктури тощо).
  • Консультування фонду прямих інвестицій щодо злиття його телекомунікаційного бізнесу в Італії із компанією Tiscali S. p. a. (італійська публічна телекомкомпанія).
  • Консультування великого українського банку щодо створення спільного підприємства із американським фондом прямих інвестицій для розширення власного колекторського бізнесу банку в країнах СНД та Східній Європі. Загальна вартість інвестиції становить 40 млн. дол.
  • Консультування будівельної компанії щодо створення спільного підприємства з метою придбання найбільшого торгівельно-розважального центру в Західній Україні. Загальна вартість інвестиції становить 50 млн. дол.