skip to Main Content

Фінансові ринки розвиваються стрімко та невпинно. Міжнародні міжурядові організації постійно вдосконалюють правила гри, а уряди прагнуть встановлювати все більш сучасні системи регулювання ринків. Вимоги до вивчення та ідентифікації клієнтів (KYC) посилюються та стають не менш важливими, ніж оцінка фінансового стану позичальників.
Практика включає:

Наша команда активно залучена до процесів підготовки нормативно-правових актів і вдосконалення принципів функціонування і регулювання фінансових ринків в Україні, що забезпечує нашим фахівцям чітке та всебічне розуміння світових і національних тенденцій розвитку галузі. Глибокі теоретичні знання та значний практичний досвід дозволяють юристам ESQUIRES надавати клієнтам повний спектр якісних юридичних послуг.

До компетенції практики ринків капіталу належить супровід міжнародних угод з цінними паперами та деривативами, підготовка випусків корпоративних, в тому числі, конвертованих облігацій, питання транскордонного фінансування, структуроване фінансування та угоди сек’юритизації, структурування приватного капіталу, а також встановлення системи фінансового моніторингу. Клієнтами ESQUIRES є приватні комерційні банки, інвестиційні банки, торговці цінними паперами, компанії з управління активами, приватні інвестиційні фонди, а також заможні приватні особи, чию довіру ми особливо цінуємо.

Нещодавній досвід:
  • Структурування угод з придбання банків на території України, в тому числі, отримання дозволів АМКУ, НБУ;
  • Юридичний супровід здійснення інвестицій ПАТ «КАРЛСБЕРГ УКРАЇНА» у виробничі активи в Республіці Молдова.
  • Супровід випуску та розміщення облігацій ТОВ “СК-АГРО”, Серія C, загальна номінальна вартість 250,000,000 грн.;
  • Структурування та успішне завершення угод з придбання професійних учасників фондового ринку України, в тому числі, отримання дозволів АМКУ, НКЦПФР, Нацкомфінпослуг.
  • Консультування великого українського виробника свинини щодо кредиту на суму 25 000 000 доларів США від Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) та кредиту до 30 000 000 доларів США від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD).
  • Консультування Групи компаній «Славянка», виробника салатів та ексклюзивного постачальника McDonald’s Ukraine, Domino’s Pizza, KFC у питаннях структурування бізнесу;
  • Одержання дозволів АМКУ.
Останні проекти
ICU INVESTMENT MANAGEMENT

– Супроводження придбання КУА;
– Супроводження придбання комерційного банку;
– Супроводження придбання недержавного пенсійного фонду.

Група компаній «Нива Переяславщини»

Супроводження одержання кредиту на суму 25 000 000 доларів США від Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) та кредиту до 30 000 000 доларів США від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD).

Ключові контакти
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Богдан Присяжнюк

Email: bogdan.prysyazhnyuk@esquires.ua
Моб. телефон: +380 95 274 1548
Телефон: +380 44 337 7007
Факс: +380 44 337 7008