skip to Main Content

“Трудове право: судова практика та практичні аспекти” у Вищій школі адвокатури НААУ

Адвокат Андрій Кравчук, старший юрист ESQUIRES виступив лектором курсу “Трудове право: судова практика та практичні аспекти” у Вищій школі адвокатури НААУ.

Андрій розповів про компенсації за невиконання рішення суду та стягнення заробітної плати недобросовісним роботодавцем».

Розібрався з колегами-юристами як можна компенсувати працівнику затримку колишнім роботодавцем виконання рішення суду про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Навів зріз судової практики, яка визначає правові наслідки порушення будь-якого грошового зобов’язання незалежно від підстав його виникнення. Тобто, поширюються на всі види грошових зобов’язань, якщо інше не передбачено договором або спеціальними нормами закону, що регулюють, зокрема, окремі види зобов’язань.

У рамках заходу юристи обговорили найактуальніші питання, які виникають у трудових відносинах, з’ясували, чим аутсорсинг відрізняється від аутстафінгу та трудового договору, дали відповідь на питання, що робити, якщо недобросовісний роботодавець не виплачує вже стягнутий судом борг по заробітній платі.

День надзвичайно насичений інформацією, цікавими спікерами та активною правничою дискусією.

Дякуємо за організацію заходу Вищій школі адвокатури НААУ.

Детальніше: