skip to Main Content

Трудове право: судова практика та практичні аспекти

1 червня 2019 року адвокат Андрій Кравчук, старший юрист ESQUIRES виступить лектором курсу “Трудове право: судова практика та практичні аспекти” у Вищій школі адвокатури НААУ.

Андрій розкриє тему «Компенсації за невиконання рішення суду про стягнення заробітної плати недобросовісним роботодавцем» (застосування останньої практики ВС). Розповість про покладення на відповідача обов’язку відшкодувати матеріальні втрати від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів, стягнення компенсації за користування чужими грошовими коштами та про нарахування відповідних відсотків або пені до моменту виконання рішення з урахуванням приписів законодавства України, що регулюють таке нарахування.

У рамках заходу юристи обговорять найактуальніші питання, які виникають у трудових відносинах, з’ясують, чим аутсорсинг відрізняється від аутстафінгу та трудового договору, дадуть відповідь на питання, що робити, якщо недобросовісний роботодавець не виплачує вже стягнутий судом борг по заробітній платі. Адвокати також торкнуться теми новел ЦПК та судової практики у спорах, що виникають з трудових відносин (види проваджень, негайне виконання рішень і поворот виконання, особливості сплати судового збору, тощо).

Детальніше про захід за посиланням – http://www.hsa.org.ua/trudove-pravo-sudova-praktyka-ta-praktychni-aspekty/?fbclid=IwAR2g0lTl5tSKXtLHkF_KTaBrfzF-tcNMMoHZaevuO8nr_okh6AGi7YrU8UY