ESQUIRES консультує ТОВ «Солум» щодо продажу промислового об’єкту

ESQUIRES консультує ТОВ «Солум» щодо продажу промислового об’єкту 150 150 Esquires

ТОВ «Солум», українська компанія, що надає послуги у сфері нерухомості та є частиною групи компаній, до складу якої входить Піреус Банк. У липні 2017 року ТОВ «Солум» завершило угоду з відчуження промислового об’єкту у Київській області на користь ТОВ «Камоцці». ТОВ «Камоцці» – українська дочірня компанія Camozzi s.p.a., італійський міжнародний виробник високоякісних пневматичних рішень для промислової автоматизації з глобальною мережею продажів, яка охоплює більше 70 країн. Розрахунки між сторонами вказаної угоди були здійснені з залученням акредитиву, відкритому у UkrSibbank BNP Paribas Group (АТ «УкрСиббанк»).

Предметом угоди купівлі-продажу є промисловий об’єкт, що включає виробничі та офісні приміщення площею понад 4 тис. кв. м, окрему трансформаторну підстанцію та земельну ділянку площею понад 2 га.
ESQUIRES забезпечила юридичний супровід угоди зі сторони продавця. Зокрема, було проведено комплексну юридичну експертизу активів, надано консультації клієнту щодо оптимальних способів структурування транзакції та юридичних аспектів забезпечення постачання високої напруги до трансформаторної підстанції. Додатково, юристи ESQUIRES представляли інтереси клієнта в процесі узгодження трансакційних документів та надавали юридичні консультацій з питань оподаткування у зв’язку з продажем промислового об’єкту, включаючи особливості оподаткування податком на додану вартість.

Над проектом працювали Вікторія Ковальчук, партнер, і Віта Шкарапута, старший юрист ESQUIRES.

Що нового?

Підписуйся і будь в курсі наших останніх новин

(Required)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.