ESQUIRES успішно захистила інтереси ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА»

ESQUIRES успішно захистила інтереси ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА» 150 150 Esquires

ESQUIRES успішно захистила інтереси ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА», що входить до групи ICU, яке виступало позивачем у спорі з П. Костенком (є народним депутатом) про спростування недостовірної інформації щодо професійної діяльності ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА» .

Апеляційний суд міста Києва підтвердив рішення суду першої інстанції і зобов’язав П. Костенка спростувати поширену ним раніше недостовірну інформацію. Рішення набрало законної сили 08.02.2017 року.

Так, за рішенням суду відповідач зобов’язаний спростувати недостовірну інформацію про участь ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА» (входить в групу ICU) у «виведенні прибутку з державних фінансових установ» та оплати Позивачем «корупційних послуг» (замовлень), як інших учасників ринку так і державних службовців, задіяних в таких операціях».

Позивач за участі ESQUIRES звернувся за захистом до суду після публікації П. Костенком копії депутатського звернення до низки державних органів, у якому була викладена недостовірна інформація, а саме приклади начебто здійснених компанією «спекулятивних операцій з ОВДП», які начебто призвели до отримання значного «спекулятивного доходу» учасниками торгів. Проте ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА» не брало участі в жодній із операцій з ОВДП, на які вказував П. Костенко.

П. Костенко в апеляційній скарзі зазначав, що причиною поширення ним недостовірної інформації про ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА» є його конфлікт з Національним Банком України.

Юристи ESQUIRES довели в судах, що поширена П. Костенком недостовірна інформація спричинила шкоду репутації Позивача. Відповідач за рішенням суду зобов’язаний спростувати недостовірну інформацію тим же способом, яким вона була поширена, – на порталі eizvestia.com та його [П. Костенка] особистій сторінці в Facebook.

Інтереси Клієнта в судах першої та апеляційної інстанції представляв партнер Артем Саприкін.

Що нового?

Підписуйся і будь в курсі наших останніх новин

(Required)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.