Компанія ESQUIRES долучилася до ініціативи АПУ щодо недопустимості співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

Компанія ESQUIRES долучилася до ініціативи АПУ щодо недопустимості співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії 1544 776 Esquires

Ми засуджуємо невиправдану та неспровоковану військову агресію росії проти України та її мирного населення. Компанія не надає послуги російським юридичним і фізичним особам та закликає приєднатися до нас міжнародні компанії та відмовитися від співпраці з окупантом.

Далі АПУ:

Більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та гуманітарною допомогою.

Правники зазначають: «Виходячи з наших спільних етичних, професійних та моральних принципів, ми, українські юристи, не можемо зрозуміти і прийняти позицію міжнародних компаній, які все ще ведуть бізнес з росією та зберігають свою присутність в росії як сумлінні платники податків, таким чином роблячи свій внесок у російський військовий бюджет».

Також з подібними закликами виступили українські фірми індивідуально.

STATEMENT OF UKRAINIAN LAW FIRMS Завантажити

Заява АПУ та представників українського юридичного ринку українською мовою (завантажити)

Заява АПУ та представників українського юридичного ринку російською мовою (завантажити)

Джерело: Асоціація правників України

Що нового?

Підписуйся і будь в курсі наших останніх новин

(Required)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.