Компанія ESQUIRES рекомендована міжнародним рейтингом The Legal 500

Компанія ESQUIRES рекомендована міжнародним рейтингом The Legal 500 150 150 Esquires

За результатами щорічного міжнародного дослідження The Legal 500 2021 ми здобули високу відзнаку одразу у двох практиках та включені у перелік кращих юридичних компаній України у сферах вирішення спорів та кримінального права.

Відгуки про ESQUIRES

«Фірма ретельно піклується про справи, якими вона займається. Вони дуже прискіпливі до деталей, дуже вдумливо ставляться до матеріалів справи, практично міркують та новатори в пошуку рішень. Дуже методичний підхід до підготовки стратегії справи.»

«Ключова здібність адвокатів ESQUIRES — це здатність керувати складними справами на високому рівні та забезпечувати бездоганну підтримку клієнтів. Команда дає практичні поради та розуміє можливий хід подій. Вся команда дуже надійна, клієнтоорієнтована та уважна до деталей.»

«Ключовою особливістю команди адвокатів ESQUIRES є здатність дотримуватися поставлених дедлайнів та будувати професійну стратегію захисту навіть у випадку обмежених строків та складних справ. Юристи демонструють великий досвід та надають клієнту нестандартні та ефективні рішення».

Відгуки про керівників практик

«Олександр Шкелебей — досвідчений юрист. Він завжди глибоко вникає в проблему й застосовує вичерпну стратегію в справі, яка, у результаті, перетворюється на успіх».

«Провідний партнер Опанас Карлін надає послуги на винятково високому рівні. Він відданий адвокат, чиї поради завжди ґрунтовні. Він переконливий, обізнаний, здатний дотримуватися найсуворіших дедлайнів».

The Legal 500 — провідний міжнародний рейтинг, який упродовж майже 30 років оцінює сильні сторони юридичних фірм усього світу. Дослідження рейтингу базується на анкетах юридичних фірм, відгуках 300 000 клієнтів та інтерв’ю з юристами. Отримані результати переглядаються та оновлюються щороку, аби забезпечити найсучасніше бачення світового ринку юридичних послуг.

Що нового?

Підписуйся і будь в курсі наших останніх новин

(Required)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.