skip to Main Content

Формула успіху, яка ж Вона?

Керуючий партнер ESQUIRES адвокат Oleksandr Shkelebey виступив модератором І сесії Осіннього форуму Адвокатура: Формула успеха. Осенний форум ААУ., присвяченій майбутньому юридичного бізнесу.

У публічній дискусії зустрілися лідери з різних сфер українського і міжнародного юридичного бізнесу: виконавчий партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Станіслав Скрипник, засновник та партнер юридичної компанії VB PARTNERS Денис Бугай, генеральний директор компанії Infotropic Media – Holger Zscheyge, адвокат Amber Corporation Антон Гантух та старший партнер Адвокатське об’єднання «Жованник і партнери», адвокат та медіатор Евгений Гилин.

Обговорювали тенденції та конкуренцію на юридичному ринку, проблематику юридичної практики та багато питань, що турбують адвокатів та юристів сьогодні.

Під час жвавої дискусії Спікери дійшли до дуже непередбачуваних та цікавих висновків, зокрема:

-Наступають не тільки інформаційні технології, але й «бородаті фрики», тому потрібно цінувати можливість носити класичні костюми;
-дохід на одного юриста юридичного бутику може бути вдвічі більший ніж в юридичній компанії full service;
-найвищий рівень захисту адвокатської таємниці – розмір гонорару;
-екстрарівень експертизи дозволяє обґрунтовувати вищу користь для Клієнта;
– юристам необхідно відмовитися від свого антропоцентричного вирішення правових питань та користуватися сучасним програмним забезпеченням;
– якщо технології надають можливість зробити процес надання послуг більш ефективним – варто застосовувати такі технології.

«Потреба в якісних послугах завжди актуальна, а юридичні рішення мають бути швидкими. Це змушує юристів думати по-новому, знаходити креативний підхід до вирішення юридичних питань, бути готовими надавати альтернативні пропозиції, оптимізовувати витрати бізнесу та пристосовуватись до потреб клієнтів, що постійно змінюються», – підсумовуючи свій виступ зазначив Oleksandr Shkelebey.