Правда для адекватних: чи потрібно щось пояснювати населенню рф

Правда для адекватних: чи потрібно щось пояснювати населенню рф 1536 768 Esquires

На початку роботи над матеріалом я впіймав себе на думці, що ще вчора не міг  уявити, що разом із багатьма статтями на різну юридичну тематику, які я останніми роками писав для Юридичної Газети, буде стаття про війну. Не просто про війну, а про війну проти моєї держави України.

Ненависть та зневага до конкретної нації не є ознакою цивілізованого суспільства. Проте така ненависть остаточно сформувалася в серцях кожного українця в кінці зими 2022 року з початком російської агресії. І це вибір кожного нормального українця.

Нам українцям багато років втовкмачували, що росіяни, українці та білоруси один народ. Це одна з фундаментальних ідей руского міра, який вже багато років нам намагаються нав’язати. Рускій мір – це біль, приниження, страждання та смерть, це ідеї гітлерівського нацизму, який вже насправді є російським. Це зруйновані Маріуполь, Харків, Чернігів, Буча, Ірпінь, Бородянка, Тростянець та Охтирка, це тисячі інших розграбованих та розбомблених наших містечок та сіл, це нещасні та згорьовані їх мешканці – наші загиблі та поранені співвітчизники. В цих великих і малих містах проживало багато російськомовних українців! І ось їх прийшли “асвабаждать”. Маріуполь вже перетворився на Герніку, Ковентрі та Алєппо. Ніколи не любив якихось пафосних фраз, але 24 лютого 2022 року стало величезною трагедією України та справжнім водорозділом, який лише ствердив у свідомості кожної адекватної людини у світі, що ідеї цього путінського руского міра є неприйнятними для будь якого цивілізованого суспільства. Якщо ми не зупинимо його зараз, тут, в Україні, наслідки будуть невідворотними для всього світу.

Ворог України – народ росії

Вважаю, що 24 лютого на Україну напав не путін, на Україну напали 145 мільйонів росіян. Внаслідок цього, в Україні майже немає місця, де можна було б відчувати себе у безпеці: де можна засинати, знаючи що ти і твої близькі прокинуться живими, що твій будинок чи квартира залишаться неушкодженими, а сигнал повітряної тривоги не застане тебе серед ночі. І в цьому винен кожен зі 145 мільйонів росіян – громадян росії!

Мілітаристські настрої

За даними всеросійського центру вивчення громадської думки, 78% росіян підтримують дії володимира путіна, а 74% схвалюють його рішення напасти на Україну, не підтримують війну – 17%, а кожен десятий не зміг відповісти (9%). Ми приводимо ці дані і вважаємо, що це важливо тому що у дні, коли проводилося вищевказане опитування, світовий інформаційний простір було заповнено фото та відео із звільненої Бучі, на яких були зафіксовані звірства російських військових. Складно навіть назвати їх військовими. Це мародери та садисти, гвалтівники та вбивці. Так буде правильніше. Судячи з результатів опитування, понад 40% росіян не вірять, що масові вбивства мирних жителів в Бучі вчинила їхня армія.

Від’ємна селекція. Психологія раба. Тотальна пропаганда. Відсутність базових сімейних цінностей.

В росії кріпосне право було відмінене у 1861 році. У вимірах всесвітньої історії – це вчора. До цього часу люди були поневоленими. Я не історик, але погляньмо краєм ока на історію ХХ століття: 1914-1918 рр. – І світова війна – мільйони загиблих, громадянська війна в росії 1918-1922 рр. – мільйони загиблих, Голодомор 1932-1933 рр. – мільйони загиблих, сталінські репресії 1937-1939 рр. – мільйони загиблих, ІІ світова війна 1941-1945 рр. – десятки мільйонів загиблих. Відбулася від’ємна селекція, в результаті якої кращі загинули, а гірші вижили та народили собі подібних. В росії сталася ця від’ємна селекція, оскільки влада проводила системний геноцид власного народу, коли все краще просто знищувалося.

На фоні безгрошів’я, тотальної бідності (російська федерація це не лише ситі та задоволені життям москва та санкт-петербург, новосібірск та казань, єкатєрінбург та владівосток) та відсутності перспектив свідомість простого росіянина шукає вихід. Таким виходом і є відкрита агресія із звинуваченням кого завгодно, а не власне самих себе у всіх бідах та негараздах. Ось така пустота та зневіра заповнюється ненавистю та агресією. Довелося прочитати, що окупанти залишають в розграбованих квартирах написи на кшталт “Зачем вам лучше жить?”. Так ось моя відповідь – ми, українці, вже сьогодні живемо краще за вас: в тривозі та стражданні, смерті та руйнації. І будемо жити ще краще!

Російська пропаганда впродовж останніх 20 років правління царя путіна спровокувала злість рабів на вільних людей. Насіння ненависті висадили давно, а проросло воно навіть не сьогодні, а вчора. Розпалена російською пропагандою суспільна думка є безальтернативною. Проте кожна людина має можливість аналізувати події і робити свої висновки. Шукати альтернативу. Однак громадяни росії не робили, не хочуть і не будуть це робити. Це вкрай складно. Простіше вірити в фейки, тобто прийняти ту картинку, яку тобі запропонували з телевізора.

Я думаю, що ми всі побачили відсутність сімейних цінностей в більшості російських сімей. Про це свідчить багато аудіо перехоплень, які були зроблені СБУ. Дно було пробито сьогодні, коли дружина одного військовослужбовця російської федерації закликає свого чоловіка ґвалтувати українських жінок та лише застерігає його користуватися засобами контрацепції. Та чи це буде дном? Не впевнений.

Та чи потрібно за вищевказаних обставин говорити із таким російським народом про зупинення війни та закликати їх до миру із призовом отямитися та звалити режим путіна? Чи має зміст така розмова? Можна говорити тільки з тим, хто чує. росія нічого не чує. Вона чує лише своє імперське его. З ними не потрібно говорити та переконувати у нашій правоті. Збройні сили окупанта, які і є уособленням його народу та зрізом суспільства, знають тільки завчені, як мантру, фрази “втарая армія міра”, “можем павтаріть”, “там на Украінє адні бендеровцы”, “патерь нєт”, “сваіх нє брасаєм”. Про те, що на карті Європи, у Молдові, є місто Бендери, там, вочевидь не знають. Пояснювати росіянам, що війна – це погано? Вочевидь не варто.

На мій погляд, навіть повалення режиму путіна нічого докорінно не змінить в росії. Буде другий путін, третій. Чи готове російське суспільство до змін? Чи готове воно стати частиною цивілізованого світу? Я не впевнений. Російський народ повинен пройти через горнило фундаментальних змін. Я не впевнений, що воно хоче таких змін. Якщо росія не вибудує надалі людиноорієнтовані правила співжиття – війни продовжуватимуться. Сьогодні – війна на нашій землі. Хто наступний?

Промені надії

Хочеться вірити, що не весь російський народ підтримує фашистський режим володимира путіна. Сподіваюся, що в росії, не зважаючи ні на що, залишилися люди із почуттям власної гідності, люди, які засуджують війну і відкрито про це заявляють. Велика вдячність усім росіянам, які виходять на поодинокі пікети проти війни в Україні, яких затримують та піддають кримінальному переслідуванню!

Наостанок

А до інших громадян росії звернуся з такими словами: забудьте про парад  російських військ на Хрещатику та йдіть туди, куди пішов ваш військовий корабель. На Хрещатику звісно буде парад – парад нашої Перемоги, Перемоги добра над злом, світла над темрявою, свободи над рабством. На Майдан Незалежності у Києві в цей день нескінченним потоком прийдуть кияни та люди із усіх куточків України. Ми поіменно згадаємо наших полеглих воїнів, прочитаємо “Отче Наш” та помолимося за упокій їх душ, нагородимо Героїв та разом заспіваємо гімн України. Буде так. І цей день скоро настане. Бо ж ми – українці на своїй землі і з нами Бог!

Джерело: Юридична Газета

Що нового?

Підписуйся і будь в курсі наших останніх новин

(Required)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.